- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 8 лютого 2015 р.

НЕЗАКОННЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПУВАННЯ – ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Нарешті чиновники нелегітимно-утвореного представницького органу (Дніпропетровської міської ради) визнали свою незаконність.
У будь-чому має бути присутня певна логіка і послідовність. Не може шестирічна дитина екстерном, минаючи початкову, а потім середню школу, скласти іспити до вищого навчального закладу.


До чого це я:

Відповідно до норм чинної Конституції України в місті з районним поділом, яким є Дніпропетровськ, з початку мають бути УТВОРЕНІ і ЗАРЕЄСТРОВАНІ районні ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ, кількість яких, на початку, має дорівнювати кількості районів у місті (в Дніпропетровську їх вісім). Потім, виконкоми, створені кожною районною ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ, доходять згоди щодо передання представницьких та частково або в повній мірі майнових прав відповідних районних громад у розпорядження міської, попередньо її утворивши. В цьому випадку кожна районна територіальна громада є і залишається юридичною особою -  власником (зі своїм статутом) всього нерухомого і рухомого майна (наприклад: комунальне підприємство з відповідною інфраструктурою, спецтранспортом та спецзасобами), яке знаходиться на території відповідного району. А саме головне – кожна районна територіальна громада, як ВЛАСНИК, має свій окремий розрахунковий рахунок відкритий і зареєстрований в казначействі.
При реєстрації ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ міста, принцип її узаконення права власника залишається таким самим. Після згоди всіх учасників про її створення, протоколом засідання, ухвалюється та затверджується  статут територіальної громади міста (правила фінансових відносин між суб’єктами господарювання чітко прописуються). Після цієї процедури «новоутворення», на підставі відповідних документів, реєструється в Мінюсті як юридична особа набуваючи право власності, що дає можливість відкрити свій розрахунковий рахунок і проводити господарську діяльність.
Тільки в такому випадку, відповідно до норм чинної Конституції (ст..140-143), ці утворення – ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ є ЛЕГІТИМНИМИ ВЛАСНИКАМИ І РОЗПОРЯДНИКАМИ МАЙНА.

До чого це я?

Наразі, на свій інформаційний запит, отримав гідну відповідь від Дніпропетровської міської ради, якою вони підтверджують свою НЕЗАКОННІСТЬ  і ігнорування основного закону України – Конституції.
Кожного дня цей НЕЛЕГІТИМНИЙ орган використовує наше комунальне майно, тим самим крадучи гроші громади міста Дніпропетровська.
Прокуратуро, а як вам працюється в теплих і світлих приміщеннях будівель, що належать незареєстрованій ТЕРИТОРИАЛЬНІЙ ГРОМАДІ районів і міста Дніпропетровська?


Сергій Філіпенко, 24 листопада 2014 року

Немає коментарів:

Дописати коментар

- КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. -
- Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Стаття 19. Конституції України -

НАЙЦІКАВІШЕ В БЛОЗІ

  • Вступне Слово до Проекту Народної Конституції України
    04.03.2016 - 0 Comments
    Чому обидва Великі Майдани зазнали поразки? Маємо усвідомити, що «кучму геть» і «банду геть» – це лише…
  • 23.11.2016 - 0 Comments
    Начинаем новую интернет-видео рубрику "Интеллектуальное Рубежное". На документальных примерах в лекциях,…
  • Власність територіальної громади
    08.05.2016 - 0 Comments
    Власністю територіальної громади є все майно в межах окремої  адміністративної одиниці — села,…
  • Як створювали Великочернігівську територіальну громаду
    21.12.2016 - 1 Comments
    Про створення Великочернігівської територіальної громади 04.08.2013р. ми повідомили різні органи ось…
  • ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    08.12.2015 - 0 Comments
    § 1. Поняття місцевого самоврядування Місцеве самоврядування - багатогранне та комплексне…
  • Хто є власником у державі?
    05.12.2015 - 0 Comments
    Ім’я Рими Білоцерківської добре відоме підприємцям сходу України ще з часів податкового Майдану. Тоді…
  • БАГНЕТ НАЦІЇ: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКРАДА – ХУНТА, ЙДІТЬ ГЕТЬ!
    14.12.2014 - 0 Comments
    БАГНЕТ НАЦІЇ: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКРАДА – ХУНТА, ЙДІТЬ ГЕТЬ!
  • Децентралізація і ОТГ - деталі беззаконня
    08.06.2020 - 1 Comments
    Ми слідкуємо за темою об’єднання територіальних громад вже давно і не раз викривали злочини проти…
  • Володимир Степаненко про необхідність прийняття нового суспільного договору – проекту Народної Конституції України (відео)
    17.04.2016 - 0 Comments
    Конференція на тему «Роль громадських об’єднань у реформуванні системи управління державою», яка…
  • БАГНЕТ НАЦІЇ: ПОВТОРНИЙ ТЕСТ НА ЛЕГІТИМНІСТЬ ОБЛРАДИ, А ПАРАЛЕЛЬНО – ЗАПИТАННЯ ДО ЮСТИЦІЇ
    25.01.2015 - 0 Comments
    БАГНЕТ НАЦІЇ: ПОВТОРНИЙ ТЕСТ НА ЛЕГІТИМНІСТЬ ОБЛРАДИ, А ПАРАЛЕЛЬНО – ЗАПИТАННЯ ДО ЮСТИЦІЇ