- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 12 січня 2017 р.

Гермафродити місцевого самоврядування (документ)

   Гермафродитами є істоти, які мають одночасно жіночі та чоловічі статеві органи. Такі істоти здатні самі себе запліднювати і розмножувати. Серед іншого, до таких істот належать хробаки.
   Сьогодні, за процесами подібного генно модифікованого інцесту самозапліднення і неконтрольованого розмноження хробаків-гермафродитів можна спостерігати на сторінках ресурсу «Багнет Нації», відстежуючи «народження» на Світ Божий різних територіальних державних установ, комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування тощо.

   Характерною, спільною ознакою в легалізації всіх цих псевдо органів і установ (точніше бандформувань), є їх реєстратор – виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради.
   Даний орган, дані про який не знайшли навіть в анналах історії, також спромігся зареєструвати і свій утворюючий орган, Дніпропетровську міську раду.
   Все б нічого, але ця тенденція безперешкодно, роками поширювалась теренами України повітряно-крапельним перехресним заплідненням і уразила всі території в межах її кордонів.

   Підтвердження – красномовна відповідь на інформаційний запит до Рубіжанської міської ради, яку, до речі, також зареєстрував утворений нею виконавчий комітет (на фото):


Немає коментарів:

Дописати коментар

- КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. -
- Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Стаття 19. Конституції України -

НАЙЦІКАВІШЕ В БЛОЗІ