- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 9 листопада 2016 р.

Народ України має споживати ГАЗ, ЕЛЕКТРИКУ, ВОДУ безкоштовно!

Закон  України  "Про власність" було введено в дію Постановою ВР N 885-XII (885-12) від 26.03.91, ВВР, 1991, N 20, ст.250 }
     Закон про власність спрямований на реалізацію Декларації  про державний суверенітет України (55-12).


     Мета  цього  Закону - забезпечення  вільного  економічного самовизначення громадян,  використання природного,  економічного, науково-технічного   та  культурного  потенціалів  республіки  для підвищення рівня життя її народу.Р о з д і л I.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 


     Стаття 1. Національне багатство України - власність її народу

     1. Національне багатство України: земля, її надра, повітряний простір,  водні  та  інші природні ресурси, що знаходяться в межах території  України, природні ресурси її континентального шельфу та виключної  (морської) економічної зони, основні засоби виробництва у промисловості, будівництві, сільському господарстві, транспорті, зв'язку,  житловий  фонд,  будівлі  та споруди, фінансові ресурси, наукові  досягнення,  створена  завдяки  зусиллям  народу  України частка  в  загальносоюзному  багатстві,  зокрема в загальносоюзних алмазному  та  валютному  фондах  і  золотому запасі, національні, культурні та історичні цінності, в тому числі й ті, що знаходяться за її межами, є власністю народу України.

     2. Національне багатство  України  забезпечує  право  кожного громадянина на одержання частки з суспільних фондів споживання, на соціальний захист, зокрема, у разі непрацездатності та безробіття, а  також право працюючого на особисту участь в управлінні народним господарством. 

          Таким чином, законодавством України передбачено право кожного громадянина, що складає в цілому народ України, користуватись часткою з суспільних фондів споживання, безкоштовно!
          Дійсно, кому і за що має сплачувати власник при користуванні своєю часткою спільної сумісної власності народу України?

           І навіть якщо Верховна Рада України заявляє, що вона виражає волю народу України, це не значить, що вона разом з самоутвореними органами державної влади має право безконтрольного розпорядження національним багатством України.Тому жителі міста Херсона, що утворили Орган Самоорганізації Населення №11 "Забалка", направили свою вимогу про припинення насильства над народом України такого змісту:
Дочекаємося відповіді та будемо думати думу, як нам жити далі. 
Гайда на ТОЛОКУ, на нараду, співвітчизники, як нам боронити свою країну від шахраїв. 

Лариса Щепьоткіна


4 коментарі:

 1. і що далі,який результат звернення?

  ВідповістиВидалити
 2. так повинно заявити кожне село,місто,область!

  ВідповістиВидалити
 3. ...такі"юрісти" як Князєвіч у Вр все розрулять на користь "порохобратії"...на даний час нічого суттєвого відбуватись не буде.

  ВідповістиВидалити
 4. І що? Є результат вимоги чи послали на три літери???

  ВідповістиВидалити

- КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. -
- Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Стаття 19. Конституції України -

НАЙЦІКАВІШЕ В БЛОЗІ