- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 24 червня 2017 р.

Андрій Гоца: Я визнаю виключно Конституцію України

Я визнаю виключно Конституцію України редакції (оригінал) 1996р., не визнаю законів України які суперечать Конституції України 1996. Я не визнаю легітимним та законним жодного паразитарного державного органу влади та місцевого самоврядування утвореного в неконституційний спосіб. Не приймаю участі, до встановлення Конституційного ладу, в циркових виставах під назвою "вибори".

Хтось з українців створював СВОЇ ОРГАНИ влади, приймав участь в створені таких? Я ні, всі мої друзі і знайомі теж ні. То що за паразити в нас розвелись, хто їх утворив? 
Влада це ми, Українці і лише ми маємо право на утворення своїх органів державної влади та місцевого самоврядування.
ст.5 Конституції України "Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами."
Ця стаття може тлумачитись виключно так - "Народ здійснює владу безпосередньо і через УТВОРЕНІ НИМИ органи державної влади та органи місцевого самоврядування", що і підтверджується ст.143. "Територіальні громади села, селища, міста БЕЗПОСЕРЕДНЬО або через УТВОРЕНІ НИМИ органи місцевого самоврядування управляють майном ...". Інакше це абсурд, а вся ця паразитарна система є злочинною.
Хто за, не репостіть, копіюйте текст і поширюйте.
P.S. Єдиним виправданням, для тих хто прийматиме безпосередньо участь в виборах(балотуватиметься), буде його безпосередній вклад в відновлення конституційного ладу в Україні. Те саме стосується політичних партій.


Фейсбук, Андрій Гоца

Немає коментарів:

Дописати коментар

- КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. -
- Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Стаття 19. Конституції України -

НАЙЦІКАВІШЕ В БЛОЗІ