- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 11 лютого 2018 р.

Кияни вимагають мораторію на комун платежі, повернення і обліку власності територіальної громади


Дмитро Павліченко закликав негайно ввести мораторій на оплату всіх комунальних платежів (фото + відео)
7 лютого, у Києві, громадські організації провели Пресс-конференцію на якій озвучили кричущі факти, які відбуваються у сфері комунальних послуг, та заявили про необхідність негайно вести мораторій на сплату всіх комунальних послуг.

Суть мораторію полягає у тому, що майно громади м. Києва захопили приватні фірми з назвою органів місцевого самоврядування, а саме: «Києвенерго», «Києвводоканал», «Києвгаз».
Майно громади, у тому числі будівлі на баланс приватних структур громада м. Києва не передавала. А тому, приватні структури не можуть надавати комунальні послуги киянам.

Крім того, сплата комунальних послуг за законом повинна нараховуватись на рахунки громади м. Києва, а не на приватні рахунки, які потім гроші киян виводять до офшорів.
На Пресс- конференції голова ГО «Захист звичайних людей» Дмитро Павліченко надав документи, з яких вбачаться, що «Статут Територіальної Громади м. Києва», було прийнято групою осіб без участі громади м. Києва.
Колишній мер Олександр Омельченко сам собі вигадав посаду від імені громади Києва без згоди та участі громади. В наслідок чого, була створена корупційна схема за якою гроші громади отримані за оренду землі та інше, мільярди гривен шли на приватні рахунки в обхід бюджету міста Києва в обхід громади.

За результатами дискурсу була висунута вимога до мера м. Киева В.Клічко, а саме:
1. Негайно накласти мораторій на сплату всіх комунальних послуг та повернути у власність територіальної громади та взяти на облік усі об’єкти ТГ у тому числі енергетики, які незаконно були відчужені на користь третіх осіб.
2. Повернути під контроль (у володіння) територіальної громади міста Києва усі об’єкти життєзабезпечення, які перебувають у користуванні третіх осіб.
3. Утворити комунальні підприємства за участю територіальної громади м. Києва, які будуть здійснювати тепло-енергопостачання та інші послуги споживачам міста Києва.
4. Утворити комунальний банк за участю територіальної громади міста Києва, який буде здійснювати обслуговування споживачів міста Києва, фінансові операції під контролем територіальної громади м. Києва.
5. Негайно провести загальні збори ТГ м. Києва на яких будуть сформовані тарифів на ЖК-послуги .
6.Відновити роботу міського ТВ під егідою громади м. Києва.

Представники Громадських організацій також заявили, що якщо міський голова, найближчим часом не зупинить неправомірні дії зі сторони приватних осіб, які утворили офшорні приватні організації з назвами ПАТ, ПАрТ, ДТЕК ЕНЕРГО, ГАЗ, ВОДОПОСТАЧАННЯ, ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ, які незаконно захопили та користуються власністю та ресурсами ТГ міста Києва для власного збагачення, МИ офіційно зазначаємо причетність міського голови м. Києва до зазначеного злочину.
У свою чергу, експерти вказали шляхи виходу із такої складної ситуації .Так, експерт Сергій Мікітен та адвокат Микола Кушніренко зазначили, що приватні підприємства повинні повернути гроші громаді так як своє майно громада м. Києва не передавала та не уповноважувала приватних осіб надавати будь-які послуги по м. Києву.

Ми вже зараз готуємо позов проти колишнього мера Олександра Омельченко та нинішнього мера, які тривалий час здійснювали злочин проти громади м. Києва — зазначив адвокат М.Кушнаренко.
Експерт з альтернативної енергетики О. Коваленко, зазначив, що ціни на тепло завищені майже у чотири рази, а завдяки новим технологіям, які блокуються посадовцями, можливо отримувати світло та тепло фактично безкоштовно.


Немає коментарів:

Дописати коментар

- КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. -
- Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Стаття 19. Конституції України -

НАЙЦІКАВІШЕ В БЛОЗІ