Сторінки

середа, 9 серпня 2017 р.

Влітку ми платимо за прибирання снігу?

Саме так! Ми, платимо за послуги сумнівним «комунальним» підприємствам і службам, за ненадані нам, взагалі, житлово-комунальні послуги. Влітку, наприклад, з квитанцій не прибирається графа за прибирання снігу на тротуарах, пішохідних зонах та прибудинкових територіях нашого житлового фонду. Також, судячи з наявних у нас документів, влітку відбувається й посипання вищезазначених зон протиожеледною сумішшю (?).


Читайте також на сайті «Багнет Нації» матеріал-розслідування:

Про це, та багато іншого, говорили на черговому уроці школи правознавства територіальної громади Дніпра.

Більше деталей в відеоблоці:






Немає коментарів:

Дописати коментар