Сторінки

четвер, 6 липня 2017 р.

РАЗОМ В НАС ВСЕ ВИЙДЕ!

В мене сльози навертаються. Скількі років юристи правозахисники,активісти промовляють причину наших негараздів. Їздили автомайданом по всій Україні. Невже люди зачаровані не чують,не бачуть....

Я ХОЧУ ЖИТИ В ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ, Я ХОЧУ ЩОБ ВИКОНУВАЛИСЬ ЗАКОНИ, Я ХОЧУ ЩОБ ПРИМНОЖУВАЛОСЬ НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСТВО, Я ХОЧУ ПРОЦВІТАННЯ НАШОЇ ДЕРЖАВИ. А ВИ?
ДАВАЙТЕ РАЗОМ ВИКОНАЄМО КОНСТИТУЦІЮ!!! ВИКОНАЄМО СВІЙ ОБОВ'ЯЗОК, ЯКИЙ МИ НЕ ВИКОНУВАЛИ ЦІ ВСІ РОКИ І ПОРОДИЛИ ОБОРОТНІВ, ЯКІ З НАС ЗНУЩАЮТЬСЯ.
Дякую Риммі Миколаївні за її наполегливість,за такий шлях і труд. За те що відкрила ту завісу і дала нам бачення і знання, Це вихід із темряви,
це проміні сонця. Дякую Ларісу Лисюк, Сергія Нестеренко, Ігоря Запрудського і всіх хто приїхав і не зміг приїхати. Бо кожен у своєму місті прокладає ту дорогу у світле майбутнє. Дякую Сергія Нескородєва за такі відео, учбовий посібник.
РАЗОМ В НАС ВСЕ ВИЙДЕ! 
ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ,ПАМ'ЯТАЙ САМЕ ТИ ГОСПОДАРЬ СВОЄЇ ЗЕМЛІ,ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ І ДЕРЖАВИ. НЕ ЧИНОВНИК,
НЕ ОЛІГАРХ, А САМЕ ТИ! ТО І ВІДПОВІДАЛЬНИЙ САМЕ ТИ!


Фейсбук, Irina Martynyuk

Немає коментарів:

Дописати коментар